Temizlik Hizmetinde

- www.temizlikşirketleri.com Temizlik Portalı olarak en iyi fiyata en iyi hizmeti servislerimizle destekleyerek lider bir sözleşmeli hizmet sunmaktayız.
- Mükemmel bir müşteri portföyüne sahibiz çünkü yılın 365 günü kesintisiz yüksek kalitede hizmet standartları sağlıyoruz.
- Yüksek kalitede hizmetle, uygun fiyatta, çevre dostu ürünler kullanan tüm temizlik firmalarına imkân sağlıyoruz.
- Motivasyonu yüksek bir çalışma ekibine sahibiz. Personelimizle gerekli destek ve eğitimi iyi çalışma koşulları içinde vererek sağlıyoruz.
- Web Sitemiz denenmiş test edilmiş güvenli audit sistemleri uygulayarak işçi özlük haklarına uygun hareket etmektedir.
- Temizlik Şirketleri Portalımızda İş anlaşmalarımız profesyonelce yapılmakta ve önce müşterinin memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır.
- Şirketinizin bünyesine uygun esnek paket programlarımız mevcuttur.
- Temizlik işinde üniformalı, takım ruhuna sahip, hijyen standartlarına uygun çalışan geniş bir personel portföyüne sahibiz.
- Temizlik işleriniz bizim içinde önemlidir, temizlik ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılarız.
- Bize ulaştığınız anda ne tür temizlik ihtiyacı gerektiğini sorarız, gerekirse temizlik yapılacak alan için ücretsiz keşif hizmeti sunarız.
- Temizlik operasyon sorumlusu personellerimiz, temizlik yapılacak alanla ilgili gerekli, notları alır, her köşesi en ince ayrıntısına kadar incelenir.
- Gerekli görüşmeyi yaparak sizin aklınızda şüphe bırakmayacak tüm ayrıntıları liste halinde size bildirebiliriz.
- Görüşme sonrası bir temizlik teklifi hazırlanır ve size yapılacak işlemler ve fiyat bildirilir.
- Detaylı bilgi için bizi arayın.
- Temizlik Şirketlerinde yaptığımız iş, özgüvenimizdir.
- Türkiye de bir temizlik şirketi portalı olarak temizlik şirketleri ile birlikte, kalite ve dürüstlükten ödün vermeyen bir organizasyona sahibiz.
- Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına ilgiyle yaklaşırız, en küçük işten en büyük işe kadar aynı titizlikte kaliteli ve teknolojik hizmetle.
- Mükemmeliyetçi ve Profesyonel yaklaşımımızla tüm temizlik alanlarında işinizde performans artışı ve iş üretkenliğinizin gelişimine destek sağlarız.
- Bir temizlik şirketleri portalı olarak temizlik hizmetinde en iyi metodları en yeni teknolojiyle birleştirerek hizmeti daha kaliteli ve daha uygun şekilde sağlıyoruz.

Gündelik Temizlik

Bürolarda, okullarda ve benzeri halka açık dairelerde günlük temizlik, bakım parlaklık ve hijyen öngörülür. Bu tür alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmaya önem verdik.

Gündelik temizlikleriniz en modern araç ve gereçlerle sizlere en iyi temizlik profesyonelce sunulacaktır. www.temizlikşirketleri.com olarak sizlere en iyi ve en hesaplı en uygun hizmeti en kısa sürede daha çok iş sunmayı hedefliyoruz.

Günlük temizlik konusunda bütün sorunlarınızı bizle paylaşabilirsiniz. Uzman ve profesyonel kadromuz sizlere gereken her konuda yardımcı olacaktır.

Camların Temizliği

Tek ve çift camların temizliği, her çeşit cam temizliği, çerçeve temizliği (çerçeve çeşidine göre bakımı ), bölme camların temizliği, cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği.

Cam temizleme deneyimli, uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir, camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendiriyoruz.

Halıların Temizliği

Temizlik şirketleri tarafından halı temizliği çeşitli metodlar kullanılarak  yapılmaktadır. Temizleme yöntemi halının cinsine, kirlilik derecesine, kullanım durumuna göre seçilebilir.

Ofis ve Büroların Temizliği

Ofis, büro ve işyerlerinizin temizliğini özenle ve profesyonelce günlük olarak yapmaktayız.

Endüstriyel Sanayi Temizliği

Endüstriyel Sanayi temizliği alanında fabrikaları, üretim makinelerini ve depoları özenle temizliyoruz. Üretim alanlarının yer temizliği, bakımı, makinelerin yağlardan arındırılması, bakımı ve temizliği, endüstri alanında ulaşım araçlarınızı ( otobüs, tren, uçak ve ticari araçlar ) standartlara göre özenle temizlenmektedir.

Hastane vb. türlü iş yerlerinizi hijyenik temizlemek en büyük sorumluluk ve görevimizdir. Restaurant, kantin, mutfak gibi temiz olması gereken alanlarda, hijyenik ortamı temizlik şirketleri olarak sizlere sunuyor ve bilgilendiriyoruz.

İnşaatlarda Temizlik


Kaba ve ince temizlik inşaat bitiminden sonra, şirketlerimiz tarafından en ince ayrıntıları geçmeden özenle temizleniyor.

Bahçe ve otoparklarınızın temizliği, bakımı, onarımı ve çimenlerinizin biçilmesi ve bakımı temizlik şirketleri olarak kusursuzca sizlere sunulmaktadır.