Hakkımızda

temizlik şirketleriProfesyonel temizlik şirketleri yaşadığımız dönemlerin talep gören; internetin dilimize yerleştirdiği terimlerle ifade etmek gerekirse ‘sık kullanılan’, ‘çok tıklanan’ firmaları arasındadır. Ev temizliğinden ofis, bina ve tekne temizliğine; koltuk yıkamaktan halı yıkamaya; okul temizliğinden plaza, hastane ve otel temizliğine kadar her konuda temizlik hizmetleri veren bu firmalara Türkiye’nin her yerinde ihtiyaç duyulmaktadır. İnternet ortamında 2007 yılından bu yana hizmet vermekte olan temizlikşirketleri.com olarak bizim amacımız da kullanıcılara her türlü temizlik şirketinin bir arada bulunduğu derli toplu ve güncel bir platform sunmaktır.

Sitemizde fuar stand temizliği, dış cephe cam temizliği, depo temizliği, inşaat sonrası temizlik ve temizliğe dair akla gelebilecek her alanda hizmet veren şirketlerin ilan ve reklamları bulunmaktadır. Ayrıca temizlik ürünleri ve temizlik makinelerinin üretim ve/veya satışını yapan firmaların ilanlarını da barındırıyoruz. Amacımız Türkiye’nin her yerindeki internet kullanıcılarının her türlü temizlik hizmeti ihtiyaçları için en yakınlarında bulunan temizlik şirketlerine kolayca ulaşmalarını sağlamaktır. Ülkemizin neresinde yaşıyor olursanız olun, ev veya işyerleriniz için ihtiyaç duyduğunuz temizlik şirketlerinin bilgilerini ve iletişim adreslerini temizlikşirketleri.com web adresimizde bulabilirsiniz.

 Damla Bilişim tarafından hayata geçirilen bu projemizle, ülkemizdeki temizlik firmalarını ihtiyacı olan bütün internet kullanıcılarının pratik bir şekilde ulaşacağı biçimde; il ve ilçelere göre kategorize ederek sunmaktayız. Ayrıca bireylerin ve firmaların temizlik malzemeleri, gereçleri ve makinelerine yönelik ihtiyaçlarına cevap vermek üzere; bunları üreten ve satan şirketlerin ilanlarına da yer vermekteyiz. Web adresimiz olan temizlikşirketleri.com’a ilan ve reklam vererek firmanızın ve markanızın bilinirliğini arttırabilir, daha kısa sürede daha çok müşteriye ulaşabilir, sitelerinizin trafiğini yoğunlaştırabilirsiniz.

Görüntüyü kurtaran bir temizlikle gerçek bir temizliğin çok farklı şeyler olduğu, gerçek temizliğin daha sağlıklı yaşamanın vazgeçilmez unsurlarından biri olduğu günümüzde gideek daha çok bilincine varılan bir konudur. Buna paralel olarak bireylerin ev ve işyerlerini daha temiz ve hijyenik tutma isteği de artmıştır. Temizlik şirketleri de bu açıdan hayatı kolaylaştıran işletmeler olarak rağbet gören ve aranan işletmelerdir. Bu tip şirketlerin bir çatı altında toplanması temizlik firmaları, temizlik ürünleri ve gereçleriyle temizlik makinesi satıcıları için de; onlara kolayca ulaşmak isteyen kullanıcılar için de büyük avantaj sağlayacaktır.

Temizlikşirketleri.com web sitemize temizlik şirketinizi ekleyebilir, son derecede makul ücretler karşılığında reklam vererek hedef kitlenize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bir başka hizmetimiz olan ‘temizlik talep formu’ ise temizlik şirketlerinin hizmetlerine ihtiyaç duyan kullanıcılar içindir. Bu formu doldurup bize ilettiğinizde biz de sistemimizde kayıtlı olan, size en yakın temizlik şirketlerine gönderiyor ve formunuzu gönderdiğimiz firmaların isimlerini de size iletiyoruz. Ücretsiz olarak yaptığımız bu işlem size yakın temizlik firmalarına araştırma yapmadan, kolayca ve kısa sürede ulaşmanızı sağlıyor.